Autorskie programy

Sportem i zdrowym trybem życia zajmujemy się już od ponad 20 lat. Posiadamy dużą wiedzę teoretyczną oraz ogromna praktykę w tym zakresie. Od dawna prowadzimy autorskie formy zajęć niespotykane w innych klubach fitness.

Jesteśmy pionierami na polskim rynku w kwestii wykorzystania aktywności ruchowej  o różnym natężeniu prowadzonej w terenie,  w połączeniu z zajęciami w sali i specjalnie skomponowaną dietą  z przeznaczeniem dla grup ćwiczebnych w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

Pobyty sportowo-rekreacyjne, szczególnie te o charakterze odchudzającym powodują  obniżenie  wagi ciała poprzez doprowadzenie do ujemnego bilansu energetycznego w organizmie. Osiągamy to dzięki podniesieniu dziennego zapotrzebowania energetycznego  organizmu w wyniku dużej aktywności ruchowej oraz kontrolowanemu obniżeniu kaloryczności przyjmowanych posiłków.

Naszym sukcesem i receptą na dużą  skuteczność jest to, że proponujemy proste formy aktywności ruchowej. Dzięki swojej prostocie są przez każdego  wykonywane  poprawnie a włączenie systematyczności i powtarzalności  przynosi oczekiwane rezultaty. Wszystkie te przemyślane i celowe działania przyczyniają się do osiągnięcia postawionych celów bez przeciążeń czy kontuzji.

To umiejętne zestawienie tak ważnych czynników warunkujących dobre zdrowie, wygląd i samopoczucie czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną i co ważne bardzo skuteczną.