HomeO nas

O nas

  Autorski program zajęć ruchowych opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń.

  Aktywny wypoczynek połączony z właściwym odżywianiem i wiadomościami na temat zdrowego stylu życia.

  Oferta dla wszystkich, którzy chcą skutecznie i bezpiecznie pozbyć się zbędnych kilogramów oraz wzmocnić i wymodelować sylwetkę.

  Założeniem programu jest docelowe zmniejszenie masy ciała, redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmiana nawyków żywieniowych, wzmocnienie mięśni i stawów oraz ogólna poprawa kondycji fizycznej.

 

Sport i wszelka aktywność ruchowa towarzyszyła mi już od najmłodszych lat. Miało to decydujący wpływ na mój styl życia edukację i drogę zawodową. Ukończyłam wyższe studia na kierunku wychowanie fizyczne i uzyskałam tytuł mgr wychowania fizycznego.

W tym samym czasie zakończyłam specjalizację trenerską i otrzymałam tytuł oraz dyplom trenera II klasy w lekkiej atletyce. Bezpośrednio po zakończeniu studiów rozpoczęłam pracę na stanowisku nauczyciela wychowania fizycznego.

Od 1994 zajmuję się promocją zdrowia przez ruch i właściwe odżywianie, proponując ciekawe  formy aktywnego spędzania czasu wolnego wśród różnych społeczności lokalnych, organizując i prowadząc aerobik dla młodzieży i dorosłych w różnych obiektach oświatowych miasta Lublina.

W 1998 r. rozpoczęłam prowadzenie wyjazdowych pobytów sportowo-rekreacyjnych w Nałęczowie. Opracowałam własny autorski PROGRAM takich pobytów i prowadzę je do dziś. Kilka pierwszych turnusów odbywało się na terenie Sanatorium Uzdrowiskowego Związku Nauczycielstwa Polskiego a kolejne przez wiele lat w obiektach „Uzdrowiska Nałęczów” oraz innych malowniczych zakątkach naszego kraju.

Wyjazdy cieszą się dużym powodzeniem i dobrą frekwencją a ich skuteczność jest bardzo wysoka.

Oprócz grupowych zajęć  wyjazdowych czy stacjonarnych układam i prowadzę indywidualne programy usprawniająco-odchudzające oparte o dietę i właściwie dobrane zestawy ćwiczeń przeznaczone do wykonywania w domu ćwiczącego.

Dużą popularność zdobywają proponowane przeze mnie indywidualne i grupowe zajęcia terenowe. We wszystkich formach aktywności ruchowej biorą udział osoby w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.